Задать город Мелитополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Волынский народный хор в Мелитополе

Волынский народный хор

Мелитополь, 04 апреля 2017 г, 19:00
Дворец культуры имени Т. Г. Шевченко Дворец культуры имени Т. Г. Шевченко
пл. Победы, 4
Мелитополь
+380445905555
Продажа закрыта
04 КВІТНЯ о 19:00 до ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА в рамках другої частини всеукраїнського туру « ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ВОЛИНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ХОР» запрошує на свій концерт жителів та гостей міста МЕЛІТОПОЛЬ.ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ВОЛИНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ХОР був створений у м. Луцьк при Волинській обласній філармонії у 1978 році. Репертуар хору величезний і дуже різноманітний нараховує близько 300 пісень,оркестрових, номерів, танців та вокально-хореографічних композицій в основі яких є- НАРОДНА ПІСНЯ. За роки існування Волинський народний хор провів білше 3500 концертів з успіхом гастролюючи як в Україні, так і за її межами в США, Канаді,Франції,Німеччині,Італії,Греції,Польщі,Австрії та багатьох інших країн світу. Як один з кращих хорових колективів України студія«КВАРТАЛ 95»запросила Волинський Народний Хор знятися у другій частині відомого серіалу «СЛУГА НАРОДУ», а в січні цього року з великим успіхом відбулися гастролі колективу з програмою «Щедрик-щедрівочка» в містах Київ, Горішні Плавні Полтавської області, Кропивницький, Миколаїв, Одеса. Особливий підхід, справжня любов до своєї справи та рідної культури з 1989 року головного диригента, а з 1993 року художнього керівника Заслуженого діяча мистецтв України ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА СТАДНИКА є запорукою професійності та майстерності Волинського Народного Хору , кількісний склад якого налічує більш ніж 75 артистів.ТОЖ ЗУСТРІЧАЙТЕ МИСТЕЦЬКА ПЕРЛИНА ВОЛИНСЬКОГО КРАЮ «ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ВОЛИНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ХОР».


Заказать и купить билеты на Волынский народный хор можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Волынский народный хор в Мелитополе состоится 04 апреля 2017 г, 19:00, Дворец культуры имени Т. Г. Шевченко.

04 КВІТНЯ о 19:00 до ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА в рамках другої частини всеукраїнського туру « ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ВОЛИНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ХОР» запрошує на свій концерт жителів та гостей міста МЕЛІТОПОЛЬ.
ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ВОЛИНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ХОР був створений у м. Луцьк при Волинській обласній філармонії у 1978 році. Репертуар хору величезний і дуже різноманітний нараховує близько 300 пісень,оркестрових, номерів, танців та вокально-хореографічних композицій в основі яких є- НАРОДНА ПІСНЯ. За роки існування Волинський народний хор провів білше 3500 концертів з успіхом гастролюючи як в Україні, так і за її межами в США, Канаді,Франції,Німеччині,Італії,Греції,Польщі,Австрії та багатьох інших країн світу. Як один з кращих хорових колективів України студія«КВАРТАЛ 95»запросила Волинський Народний Хор знятися у другій частині відомого серіалу «СЛУГА НАРОДУ», а в січні цього року з великим успіхом відбулися гастролі колективу з програмою «Щедрик-щедрівочка» в містах Київ, Горішні Плавні Полтавської області, Кропивницький, Миколаїв, Одеса.
Особливий підхід, справжня любов до своєї справи та рідної культури з 1989 року головного диригента, а з 1993 року художнього керівника Заслуженого діяча мистецтв України ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА СТАДНИКА є запорукою професійності та майстерності Волинського Народного Хору , кількісний склад якого налічує більш ніж 75 артистів.
ТОЖ ЗУСТРІЧАЙТЕ МИСТЕЦЬКА ПЕРЛИНА ВОЛИНСЬКОГО КРАЮ «ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ВОЛИНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ХОР».

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber